Nuorten maastopyörä
Youth-maastopyörä on suunniteltu seikkailuihin, ja siinä on vahvistettu runko, leveät ja pitävät renkaat ylivoimaiseen pitoon eri maastoissa ja etuhaarukan jousitusjärjestelmä tasaiseen ajoon. Se tarjoaa koko kehon harjoittelua, joka parantaa sekä fyysistä että henkistä hyvinvointia. Tämä pyörä tarjoaa monipuolisuutta maastoajoon ja kaupunkiliikenteeseen sitoutumalla laatuun ja huoltopalveluun, mikä takaa edullisen hintapisteen ja suoran pääsyn suorituskykyyn.
Tuotteen esittely
| Haarukka Materiaali | Teräs |
| Vaihteet | Yksi nopeus |
| Pyörän koko | 18" 20" 22" |
| Rungon materiaali | Teräs |
| Jarrujärjestelmä | Levyjarru |
| Muut attribuutit | |
| Vanteen materiaali | Alumiiniseos |
| Apupyörät | EI |
| Kehyksen tyyppi | Kova runko (ei takavaimennin) |
| Alkuperäpaikka | Hebei, Kiina |
| Tuotemerkki | DAODEBAO |
| Mallinumero | XAM-MBTLT |
| Haarukan jousitus | EI |
| Bruttopaino | 13,8 kg |
| Nettopaino | 12,3 kg |
| Polkimen tyyppi | Tavallinen pedaali |
| Pituus (m) | 1.2 |
| Kuormituskapasiteetti | 120kg |
| Tuotteen nimi | Lasten maastopyörä / lasten MTB-pyörät |
| Väri | Valkoinen, vaaleanpunainen, punainen, vihreä, sininen, violetti, oranssi ja niin edelleen |
| Tyyli | Suosittu |
| Ikä | 3-13 vuotta lapset |
| Koko | 18" 20" 22" Lasten maastopyörä / Lasten MTB polkupyörä |
| Rengas | Ilmarengas, kumiputki, 2,35, A/V |
| Satula | Mukava |
| Kehys | Teräs Materiaali |
| hinta | tehtaan suora hinta |
| kartonki | vientistandardi 5-kerroksinen |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | lasten maastopyöräpaketti: 1kpl / CTN (85% SKD / 45% SKD / CKD / tai asiakkaan pyynnöstä). Halvat OEM mukautetut lasten MTB-maastopyöräpyörät lapsille/Bicicleta de montaa Mtb/Lapsille MTB 20 Pollici 21 Velocit |
| Tarjontakyky | 10 000 kappaletta / kappaletta kuukaudessa |


[ Turvalliset kaksoisjarrut ja koteloitu ketju ]: Käsijarrun lisäksi tämä lasten pyörä on suunniteltu vuoristojarrulla, joka sopii pienille lapsille, joilla ei ole tarpeeksi voimaa hallita jarrua käsin. Sillä välin mukana tuleva ketjusuoja voi suojata lapsia loukkaantumiselta ja tarjota turvallisemman poljinympäristön.


[Vaivaton kokoonpano ]: 95-prosenttisesti esiasennettuna lasten pyörämme kokoaminen vie vain useita vaiheita. Lisäksi mukana on yksityiskohtaiset ohjeet tehokkaamman kokoonpanon varmistamiseksi. Kun istuin ja ohjaustanko on säädetty mukavalle korkeudelle, lapset ovat valmiita ajamaan nauttimaan ulkoilusta.


[ Kokosuositus ]: 14" pyörä sopii 3-5-vuotiaille pojille ja tytöille; 16" 4-7-vuotiaille; 18" 4-8-vuotiaille. Huomautus: Mittaa lapsen SISÄSAUMA ja vertaa SATULAN KORKEUTTA tarkistaaksesi, voiko ratsastaja koskettaa maata.
Suositut Tagit: nuorten maastopyörä, Kiinan nuorten maastopyörien valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava: Parhaat Mtb-pyörät
Lähetä kysely
Saatat myös pitää



