Maastopyörä alumiinirungolla
Tuotteen esittely
| Rungon materiaali | Teräs |
| Haarukan materiaali | Teräs |
| Haarukan jousitus | EI |
| Jarrutusjärjestelmä | Levyjarru |
| Renkaan koko | 24" 26" |
| Gears | 21 Nopeus |
| Muut attribuutit | |
| Vanteen materiaali | Alumiiniseos |
| Renkaan leveys | 26*1.95 |
| Lähtöisin | Hebei, Kiina |
| Mallinumero | BJQ-MJM600 |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Kehyksen tyyppi | Kova runko (ei takavaimennin) |
| Polkimen tyyppi | Tavallinen pedaali |
| Kuormituskapasiteetti | 150kg |
| Pituus (m) | 1.8 |
| Nettopaino | 16 kg |
| Bruttopaino | 18kg |
| kohde | MTB polkupyörät aikuisille miehille |
| Jarru | Levyjarru |
| polkea | muovi tai seos voi valita |
| kehys | teräs |
| ote | kumi |
| Vaihteenvaihtaja | Kiinalainen merkki tai Shimano |
| Väri | oranssi/sininen/keltainen/punainen |
| Tyyli | Muodikas |
| Takuu | 1 vuosi |
| Vanteen materiaali | Alumiini |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | 85 % SKD 45 % SKD CKD TAI AB-KARTONKI tukku pyörät 26 tuuman polkupyörä 24" mtb polkupyörän renkaat 26x1,95 mtb polkupyörän pinnat /pyöräpyörä/ polkupyörät aikuisille miehille |
| Portti | Tianjinin satama tai asiakkaiden vaatimuksena |
| Tarjontakyky | 20000 kpl/kpl kuukaudessa polkupyörän pinnat / pyöräpyörä / polkupyörät aikuisille miehille |
Lähde jännittäviin seikkailuihin maastopyörällämme: missä innovaatio kohtaa huippusuorituskyvyn!

Esittelyssä uusin ihmeemme, alumiinirunkoinen maastopyörä – teknisen huippuosaamisen huippu ja osoitus sitoutumisestamme tarjota ajajille vertaansa vailla oleva ulkoilukokemus. Olemme daodebaolla suunnitelleet tämän pyörän äärimmäisenä kumppaniksesi haastavilla poluilla, sillä se tarjoaa huippuluokan ominaisuuksia, jotka takaavat sekä erinomaisen suorituskyvyn että kestävän kestävyyden.
Innovatiivinen alumiiniseoskehys:

Maastopyörämme ytimenä on sen innovatiivinen alumiiniseoksesta valmistettu sisäinen kaapelin reitityskehys. Tämä tarkasti valmistettu runko ei ainoastaan takaa poikkeuksellista lujuutta, vaan tarjoaa myös kevyen ja ketterän ajokokemuksen. Saumaton sisäinen kaapelin reititys parantaa pyörän estetiikkaa ja antaa sille tyylikkään ja modernin ulkonäön ja vähentää kaapelin kulumisen riskiä.
Poikkeuksellinen jousitusjärjestelmä:

Vankalla 38 mm:n paksuisella iskuja vaimentavalla etuhaarukalla varustettu pyörämme takaa tasaisen ja vakaan ajon myös epätasaisissa maastoissa. Ajatpa sitten kivisiä polkuja tai laskeutuessasi jyrkkiä mäkiä, jousitusjärjestelmä vaimentaa tehokkaasti iskuja ja tarjoaa optimaalisen hallinnan ja mukavuuden. Tämä tarkoittaa, että voit keskittyä nauttimiseen ajamisesta luottaen pyöräsi kykyyn käsitellä epätasaisia polkuja helposti.
Tyylikäs muotoilu ja huippuluokan viimeistely:

Tarkka voimansiirto ja luotettava jarrutus:

Edistyksellisellä Guobianin 24-nopeusvaihteistolla ja luotettavalla mekaanisella levyjarrulla varustettu pyörämme tarjoaa saumattoman vaihteenvaihdon ja reagoivan pysäytysvoiman. Voita haastavat nousut ja laskut helposti luottaen vaihteiden vaihtojen tarkkuuteen ja jarrujesi välittömään pysäytyskykyyn. Tämän tason hallinnan ansiosta voit navigoida millä tahansa polulla itsevarmasti ja tarkasti.
Suositut Tagit: maastopyörä alumiinirungolla, kiinalainen maastopyörä alumiinirungolla valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava: Trail-maastopyörät miehille
Lähetä kysely
Saatat myös pitää





