Miesten maastopyörä
Tuotteen esittely
| Rungon materiaali | Teräs |
| Haarukan materiaali | Teräs |
| Haarukan jousitus | Joo |
| Jarrutusjärjestelmä | Levyjarru |
| Renkaan koko | 26" |
| Gears | 24 Nopeus |
| Muut attribuutit | |
| Vanteen materiaali | Teräs |
| Renkaan leveys | 26*2.5" |
| Lähtöisin | Hebei, Kiina |
| Mallinumero | HBMMS-KLLBL |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Kehyksen tyyppi | Kova runko (ei takavaimennin) |
| Polkimen tyyppi | Tavallinen pedaali |
| Kuormituskapasiteetti | 150kg |
| Pituus (m) | 1.8 |
| Nettopaino | 18,2 kg |
| Bruttopaino | 22,1 kg |
| Rengas | 26*4.0 |
| Haarukka | Jousitushaarukka |
| Pyörän tyyppi | Pinapyörä |
| Vaihteenvaihtaja | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logo | OEM Made.welcome mukautettu logo |
| Väri | Vaatimukset |
| Markkinoida | Maat |
| Ohjaustanko | SM metalliseos |
| Vapaarata | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Rengas ja putki | 24/26/20*1,95/2,125 musta rengas |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | maastopyörä , maastopyörä , pyörä , pyörät , mtb , bicicleta de montana |
| 85% SKD | |
| Portti | Tianjin |
| Tarjontakyky | 2500 kpl / kpl kuukaudessa |


21-Nopeusvaihteistolla varustettu maastopyörämme tarjoaa monipuoliset vaihteistovaihtoehdot, joiden avulla voit voittaa vaivattomasti sekä jyrkkiä nousuja että nopeita laskuja. Valitse lukemattomista väreistä, jotka sopivat tyyliisi, ja koe räätälöinnin vapaus mukautettujen värien tuellamme, jolloin voit ajaa pyörällä, joka todella heijastaa persoonallisuuttasi.


Maastopyörämme ei ole vain tehokas, vaan myös edullinen kumppani. Tehtaan suoramyynnillä tarjoamme edullisen hintapisteen laadusta tinkimättä. Tervetuloa tiedustelemaan ja tilaamaan oma miesten maastopyöräsi, jossa laatu kohtaa edullisuuden. Nosta pyöräilyseikkailujasi pyörällä, jossa yhdistyvät tyyli, kestävyys ja innovaatio – koska matkasi ansaitsee vain parasta. Nauti ulkoilmasta luottavaisin mielin ja anna maastopyörämme olla ajoneuvo, joka vie sinut kohti uusia jännityksen ja tutkimusmatkan korkeuksia.
Suositut Tagit: miesten maastopyörä, Kiinan miesten maastopyörien valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: Aloittelijan maastopyörä
Seuraava: Taitettava maastopyörä
Lähetä kysely
Saatat myös pitää






