
3-pyöräinen sähköpyörä
Esittelyssä huippuluokan 3 Wheeler Electric Bike -pyörämme, jossa teho, tehokkuus ja edistyneet ominaisuudet yhdistyvät ja määrittelevät ajokokemuksesi uudelleen. Tämä sähköpyörä yhdistää vaivattomasti suorituskyvyn ja luotettavuuden ja tarjoaa dynaamisen ja jännittävän ajon...
Tuotteen esittely
| Gears | 3 Nopeus |
| Rungon materiaali | Teräs |
| Renkaan koko | 16" |
| Jännite | 48V |
| Virtalähde | LYIJYAKKU |
| Jarrutusjärjestelmä | Etu- ja takarummun tyyppi |
| Akun kapasiteetti | 20ah |
| Muut attribuutit | |
| Lähtöisin | Hebei, Kiina |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | XL-TPZ |
| Alue tehoa kohti | 31 - 60 km |
| Maksiminopeus | 30-50Km/h |
| Vääntömomentti | >100 Nm |
| Latausaika | >3 tuntia |
| Moottorin asento | Takanapamoottori |
| Akun asento | Alas putki |
| Tuotteen nimi | Sähköinen kolmipyörä |
| Moottori | Harjaton |
| Nimellinen matkustajakapasiteetti | 4 |
| Maksiminopeus | 30-50Km/h |
| Moottorivoima | 500W |
| Avainsanat | matkustaja kolmipyörä |
| Väri | Mukautetut värit |
| Renkaat | Tubeless Rengas |
| Akku | Lyijyakku |
| Ohjain | 15 putkea |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | KARTONKI |
| Portti | Tianjinin tai Qingdaon satama |
| Tarjontakyky | 3000 yksikköä / yksikköä viikossa |


Sano hyvästit etäisyysahdistukselle erittäin pitkäkestoisella akulla, joka tarjoaa pidemmän matkan yhdellä latauksella. Vaihtuvataajuinen laturi lisää ripauksen monipuolisuutta, jolloin voit mukauttaa latausasetuksiasi optimaalisen käyttömukavuuden saavuttamiseksi. Etsitpä sitten nopeaa lisäystä tai asteittaista latausta, tämä pyörä mukautuu tarpeisiisi.


Pysy ajan tasalla ja hallitse digitaalista LCD-mittaria, joka näyttää kätevästi tärkeimmät tiedot ajostasi. Valaise polkusi yömatkoilla kirkkailla ajovaloilla varmistaen näkyvyyden ja turvallisuuden heikossa valaistuksessa.


Liity sähkövallankumoukseen ja kysy nyt, niin voit kokea tehon, tehokkuuden ja huippuluokan ominaisuuksien täydellisen synergia 3 Wheeler -sähköpyörämme kanssa. Oletpa sitten työmatkalla kaupungin kaduilla tai lähtemässä rauhallisille ajeluille, tämä sähköpyörä lupaa nostaa ajokokemuksesi uusiin korkeuksiin.
Suositut Tagit: 3-pyöräinen sähköpyörä, Kiina 3-pyöräisten sähköpyörien valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
