
Sähköinen kolmipyörä
Astu kaupunkiliikenteen tulevaisuuteen Electric Trikellämme, joka on huolella suunniteltu tekniikan ihme, joka yhdistää tehon, innovaation ja käytännöllisyyden. Tämän huippuluokan kolmipyörän ytimenä on tehokas 500 W 25-magneettimoottori, Zhengxuanbo-moottori, joka tarjoaa dynaamisen ja tehokkaan ajon...
Tuotteen esittely
| Tehoa | 501 - 800W |
| Jännite | 60V |
| Mallinumero | XL-X1CP |
| Suurin nopeus | 30-50Km/h |
| Latausaika (h) | 7-9h |
| Luokkakyky | 20-25 astetta |
| Ajokilometrit | 50-70 km |
| Käyttää | Matkustaja |
| Kehotyyppi | Avata |
| Sertifiointi | Ety |
| Matkustajat | 3 |
| Jarrujärjestelmä | Eturumpu+takarumpu |
| Renkaan koko | 8-tuumainen Dongyue-renkaan rautainen pyörännapa |
| Omapaino | 100-200kg |
| Hyötykuormakapasiteetti | 200-300kg |
| Ajotyyppi | Sähköinen |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Lähtöisin | Hebei, Kiina |
| Koko | 1630mm x 750mm x 1670mm |
| Tehoa | 501 - 800W |
| Väri | Mukautettu väri |
| Tuotteen nimi | Kolmipyöräinen kolmipyörä |
| Akku | Lyijyhappo |
| Moottori | Harjaton |
| Kevyt | LED-valo |
| Jarru | Etujarru Taka kaksoisjarru |
| Suurin nopeus (km/h) | 35-45 km/h |
| Omapaino | 100-200kg |
| Jännite | 60V 72v |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | KARTONKI |
| Portti | Tianjinin tai Qingdaon satama |
| Tarjontakyky | 3000 yksikköä / yksikköä viikossa |


Navigoi tarkasti ja luottavaisesti Jusongin pienen viisireikäisen telakointiakselin ansiosta, mikä varmistaa sujuvan ja luotettavan käsittelyn. Kolmipyörä tarjoaa joustavuutta valinnaisella 48/60 akulla, jota täydentää 48 V-60V universaali 12-putken älykäs ohjain optimaalista suorituskykyä varten. Valitse valikoimasta älykkäitä säädettävän taajuuden latureita, jotka sopivat tarpeisiisi. Saatavilla on esimerkiksi 48V60/20/32AH.


Mukavuutta ja käytännöllisyyttä ajatellen suunniteltu kolmipyörä sisältää moottoripyörän hydraulisen alumiinisen etuhaarukan, joka varmistaa mukavan ja hallitun ajon. Yhdellä painikkeella käynnistyvä kahden kaukosäätimen varkaudenestojärjestelmä lisää ylimääräisen turvakerroksen ja suojaa sijoituksesi helposti.


Elektroforeettisella maalilla ja muovisella takarungolla varustettu sähköinen kolmipyörämme ei ainoastaan huokuu tyyliä, vaan lupaa myös kestävyyttä ja joustavuutta. Kokoontaittuva vauvanistuin lisää perheystävällistä ilmettä, jolloin voit jakaa kyydin lapsesi kanssa mukavasti.

Suositut Tagit: sähköinen kolmipyörä, Kiina sähköpyörän valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: Sähköinen kolmipyörä
Seuraava: Sähköinen kolmipyörä
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
