Kauko-ohjattu ajaminen autossa
Tuotteen esittely
| Toimialakohtaiset ominaisuudet | |
| Materiaali | Muovi |
| Tehoa | Akku |
| Muut attribuutit | |
| Ikähaarukka | 2-4 vuotta, 5-7 vuotta |
| Lähtöisin | Zhejiang, Kiina |
| Tyyppi | Auto |
| Tyyli | Kyyti päälle lelu |
| Sukupuoli | Sukupuolineutraali |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | PHXH-JC111A |
| Tuotteen nimi | Isot leluautot lapsille |
| Väri | Punainen/ruusu punainen/valkoinen/musta/vaaleanpunainen |
| Pyörät | 4 kpl EVA-renkaita |
| Tuotteen koko | 100*65*72 cm |
| Paketin koko | 100,5 * 55,5 * 33 cm |
| Moottori | 30W*2 |
| Akku | 12V4.5A H*1 |
| CBM | 0.184 |
| G.W./N.W | 14,1/16,8 kg |
| Toiminto | Käynnistys yhdellä näppäimellä, eteenpäin ja taaksepäin, suuri ja pieni nopeus, äänitorvi |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | 1. Asiakkaan suunnittelulaatikko on saatavana, voi läpäistä pudotustestin 2. Viisi- tai kolmikerroksinen aaltopahvilaatikko, jossa lomakesuojus sisällä olevien leluautojen päällä 3. Pyörät ja erilliset osat on sijoitettu sivumuovipusseihin 4. Säiliön sisällä olevien tuotteiden määrä riippuu pahvilaatikon koosta 5. Eri kohteita voidaan laittaa yhteen astiaan, ota yhteyttä myyntiin |
| Portti | Shanghai |
| Tarjontakyky | 1000 kpl/kpl kuukaudessa ajoa lasten sähköautolla |


Matka alkaa yksinkertaisella yhden painikkeen käynnistyksellä, joka tarjoaa helppoutta ja mukavuutta nuorille kuljettajille. Eteen- ja peruutusvaihtoehdot yhdistettynä suuriin ja hitaisiin säätöihin takaavat dynaamisen ja monipuolisen ajokokemuksen. Vaikka sisäänrakennettua musiikkia ei ehkä olekaan, aito torviääni lisää ripauksen realismia, mikä tekee jokaisesta ajosta mukaansatempaavan ja mukaansatempaavan kokemuksen.


Ajettava auto on varustettu kaksoisovilla, jotka eivät ainoastaan takaa tyylikkään ilmeen vaan myös helpon pääsyn, tarjoten aidon ja mukaansatempaavan ajokokemuksen. 2.4G-kaukosäädintoiminto lisää ylimääräisen valvontakerroksen, jolloin vanhemmat voivat ohjata ja varmistaa turvallisen leikkiajan pienimmilleen. Nelipyöräiset iskunvaimentimet takaavat tasaisen ja mukavan ajon myös hieman epätasaisessa maastossa.


Älä missaa tilaisuutta tiedustella ja tilata tätä poikkeuksellista lisäystä lapsesi leikkiaikaan. Tehosta heidän seikkailujaan kyydissä olevalla autolla, joka yhdistää saumattomasti edistyneen teknologian, turvaominaisuudet ja jännittävän muotoilun yhdessä vastustamattomassa paketissa. Toivota lapsesi tervetulleeksi maailmaan, jossa jokainen kyyti on hauskuuden, itsenäisyyden ja luovuuden tutkimusta, mikä varmistaa lapsuuden, joka on täynnä rakkaita muistoja.
Suositut Tagit: kauko-ohjattu ajomatka autolla, Kiina kauko-ohjattu ajomatka autonvalmistajilla, toimittajilla, tehtaalla
Pari: Lasten kyydissä autoissa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää






