Tuotteen esittely
| Toimialakohtaiset ominaisuudet | |
| Materiaali | Muovi |
| Tehoa | Akku |
| Muut attribuutit | |
| Ikähaarukka | 2-4 vuotta, 5-7 vuotta, 8-13 vuotta |
| Lähtöisin | Zhejiang, Kiina |
| Tyyppi | Auto |
| Tyyli | Ride On Toy |
| Sukupuoli | Sukupuolineutraali |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | PHXH-JC003 |
| Tuotteen nimi | Lasten sähköauto |
| Pyörät | 4 pyörää |
| Tuotteen koko | 128*70*65cm |
| Pahvin koko | 132*62*36cm |
| G.W&N.W | 25/20.9 |
| Moottori | 40W*2 |
| Akku | 12V7AH |
| Ikä | 3-8 vuotta |
| Max lataus | 30 kg |
| Kaukosäädin | 2,4 G kaukosäädin |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | 7-kerroksinen laatikko 1 kpl pakkaus 1 kpl laatikossa Mukana laturi ja ruuvisarjat Jokainen pakkaus, mukaan lukien KÄYTTÖOHJE Ilmainen asiakaslogopainatus kartonkiin ja tarroja autoihin |
| Portti | Shanghai |
| Tarjontakyky | 2500 kpl/kpl kuukaudessa lasten leluja autolla kyydissä |


Viihde on keskiössä USB-, Bluetooth- ja MP3-liitäntöjen avulla, mikä varmistaa, että lapsesi voi nauttia suosikkikappaleistaan liikkeellä ollessaan. Kuuden pyörän iskunvaimentimet takaavat tasaisen ja mukavan ajon, mikä mahdollistaa saumattoman siirtymisen eri maastoissa. Pariovet lisäävät ripauksen realismia ja luovat aidon ajokokemuksen nuorelle seikkailijallesi.


Navigoi helposti erilaisissa maastoissa ajettavien lelujen monipuolisuuden ja mukautuvuuden ansiosta. Mukavat ja paksunnetut istuimet asettavat lapsesi mukavuuden etusijalle varmistaen, että pitkät leikkihetket ovat nautinnollisia aiheuttamatta väsymystä. Erittäin pitkäkestoinen akku takaa pidennetyn toistoajan ja tarjoaa tuntikausia keskeytymätöntä onnea ja jännitystä.


Älä missaa tilaisuutta tiedustella ja tilata näitä poikkeuksellisia lisäyksiä lapsesi leikkiaikaan. Tehosta heidän seikkailujaan kyydissä olevilla leluilla, jotka yhdistävät saumattomasti edistyneen teknologian, turvaominaisuudet ja hallitsevan muotoilun yhdessä vastustamattomassa paketissa. Toivota lapsesi tervetulleeksi maailmaan, jossa jokainen matka on hauskuuden, musiikin ja mielikuvituksellisen leikin tutkimista, mikä varmistaa lapsuuden, joka on täynnä pysyviä muistoja.
Suositut Tagit: kaukosäädin ratsastaa leluilla, Kiina kaukosäädin ratsastaa lelujen valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää








