Power Wheel -lasten poliisiauto
Tuotteen esittely
| Toimialakohtaiset ominaisuudet | |
| Materiaali | Muovi |
| Tehoa | Akku |
| Muut attribuutit | |
| Ikähaarukka | 2-4 vuotta, 5-7 vuotta, 8-13 vuotta |
| Lähtöisin | Zhejiang, Kiina |
| Tyyppi | Auto |
| Tyyli | Kyyti päälle lelu |
| Sukupuoli | Sukupuolineutraali |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | PHXH-JC002 |
| Tuotteen nimi | lasten sähköinen poliisiauto |
| Toiminto | Sähköinen poljinohjattu ja 2,4G nelisuuntainen kaukosäädin |
| Väri | musta, valkoinen, punainen |
| Kaksi moottoria | 12V/4.5A |
| tuotteen koko | 110*68*52cm |
| Pahvin koko | 110*58*37 cm/CBM: 0,236 |
| G.W./N.W. | 24/20kg |
| Todistus | CE/EN71/EN62115/ASTM F963/ROHS/EMC |


Sekä kaukosäätimellä että itseohjautuvilla ominaisuuksilla varustettu vauva-auto tarjoaa monipuolisen pelikokemuksen. Vanhemmat voivat ottaa pyörän kaukosäätimellä, mikä varmistaa turvallisen ja valvotun ajon, kun taas lapset voivat ottaa ohjat itseohjautuvalla ohjauksella, mikä edistää itsenäisyyden ja seikkailun tunnetta.


Pariovet lisäävät ripauksen todenmukaisuutta autoon ja luovat lapsellesi mukaansatempaavan ajokokemuksen. Nelipyöräiset iskunvaimentimet parantavat ajoa entisestään varmistaen tasaisen ja mukavan matkan erilaisissa maastoissa. Turvallisuus ja mukavuus ovat ensiarvoisen tärkeitä, joten tämä kaukosäädinauto on luotettava valinta vanhemmille, jotka etsivät turvallista ja nautinnollista peliaikaa.


Kilpailukykyisesti hinnoiteltu ja tehtaan suoramyynnin kautta saatavilla oleva Baby Remote Control -automme tarjoaa kohtuuhintaista laadusta tinkimättä. Edullinen hinta tekee siitä houkuttelevan vaihtoehdon vanhemmille, jotka etsivät monipuolista ja tyylikästä kauko-ohjattavaa autoa pikkulapsilleen.

Suositut Tagit: tehopyörän lasten poliisiauto, Kiinan tehopyörän lasten poliisiautojen valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







