Ajettavat autot lapsille
Tuotteen esittely
| Keskeiset ominaisuudet | |
| Toimialakohtaiset ominaisuudet | |
| Materiaali | Muovi |
| Tehoa | Akku |
| Muut attribuutit | |
| Ikähaarukka | 0 - 24 kuukautta, 2 - 4 vuotta, 5 - 7 vuotta, 8 - 13 vuotta |
| Lähtöisin | Hebei, Kiina |
| Tyyppi | Auto |
| Tyyli | Ride On Toy |
| Sukupuoli | Sukupuolineutraali |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | DLS-X9 |
| Tuotteen nimi | Lapset ajavat sähköpaloautolla |
| Tyyppi | Autolelut Electric Ride |
| Toiminto | Kaukosäädin sähkö / led valo |
| Pyörät | 4 kpl EVA-renkaita |
| Akku | 12V4.5AH / 12V7AH |
| Moottori | 390*2 / 550*2 |
| Tuotteen koko | 102*56*58cm |
| Pahvin koko | 103*57*43cm |
| G.W.&N.W | 20,3/17,8 kg |
| Todistus | ASTM CE EN71-1-2-3 EN62115/EMC/CPSIA/UKCA |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | yksi kpl per laatikko |
| Portti | Tianjinin satama tai mikä tahansa satama |
| Tarjontakyky | 6000 sarjaa/sarjaa kuukaudessa |

Esittelyssä "Children Fire Truck Electric Driving" -ajokokemuksemme, joka on innostava ja opettavainen ajokokemus, jossa yhdistyvät ajamisen jännitys ja palonsammutustyön sankarillisuus 3–6-vuotiaille nuorille seikkailijoille. Tämä sähköinen paloauto ei ole vain lelu; se on dynaaminen matka, joka antaa lapsille mahdollisuuden astua rohkean palomiehen rooliin ja lähteä jännittäviin pelastustehtäviin.

Vesisäiliöllä ja laajennetulla vesipistoolilla varustettu pikku palomiehesi voi simuloida kuvitteellisten tulipalojen sammuttamista, edistää luovuutta ja roolileikkejä. Insinöörilapio lisää autenttista kosketusta, jolloin lapsesi voi osallistua interaktiiviseen ja mielikuvitukselliseen leikkiin, mikä parantaa hänen hienomotorisia taitojaan.


Värikkäät LED-poliisivalot ja subwoofer luovat kiehtovan visuaalisen ja auditiivisen kokemuksen, mikä tekee jokaisesta matkasta jännittävän seikkailun. Monitoiminen musiikkisoitin, jossa on USB- ja MP3-liitännät sekä megafoni ja sireeni, lisäävät soittoaikaan viihdyttävän ulottuvuuden, jolloin lapsesi voi nauttia lempimusiikkistaan samalla kun partioi kuvitteellisilla kaduilla.

Turvallisuus on ensiarvoisen tärkeää älykkään hidaskäynnistysominaisuuden ansiosta, joka varmistaa asteittaisen ja turvallisen kiihtyvyyden pienelle kuljettajallesi. Nelipyörän iskunvaimennus takaa tasaisen ajon, minimoi epätasaisten pintojen vaikutuksen ja tarjoaa mukavan matkan lapsellesi.

PVC-hiljaisilla pyörillä varustetut pyörät luovat hiljaisen ja rauhallisen leikkiympäristön, jolloin lapsesi voi tutkia ympäristöään ilman häiriöitä. Edullinen hinta heijastelee sekä laatua että saavutettavuutta, joten Lasten paloauton sähköajo on tiedustettavissa ja tilattavissa tehtaan suoramyyntimme kautta.

Valitsemalla tämän tuotteen sijoitat korkealaatuiseen, realistiseen ja viihdyttävään lisäykseen lapsesi pelivalikoimaan. Älä missaa mahdollisuutta tuoda iloa ja jännitystä lapsesi maailmaan. Tervetuloa tiedustelemaan ja tilaamaan Children Fire Truck Electric Driving -ajoa jo tänään ja anna palontorjuntaseikkailujen kehittyä turvallisesti, tyylillä ja innovaatiolla!
Suositut Tagit: ajettavat autot lapsille, Kiina ajettavat autot lapsille valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: Paras Lapset Sähkö Auto
Seuraava: Lasten sähköinen leluauto
Lähetä kysely
Saatat myös pitää






