Sähköautot 8-vuotiaille
Tuotteen esittely
| Toimialakohtaiset ominaisuudet | |
| Materiaali | Muovi |
| Tehoa | Akku |
| Muut attribuutit | |
| Ikähaarukka | 2-4 vuotta, 5-7 vuotta, 8-13 vuotta, 14 vuotta ja ylöspäin |
| Lähtöisin | Kiina |
| Tyyppi | Auto |
| Tyyli | Kyyti päälle lelu |
| Sukupuoli | Sukupuolineutraali |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | BEJ-5988 |
| Tuotteen nimi | Lasten sähköinen leluauto |
| Toiminto | iso atv |
| Ikä | 3-12 vuotta |
| Pakkauskoko | 113*65*63cm |
| Tuotteen koko | 122*80*78cm |
| G.W | 25kg |
| N.W | 23,5kg |
| Moottori | 540*2 |
| Akku | 12V7A |
| Portti | TIANJIN\GUANGZHOU\QINGDAO JNE |
| Tarjontakyky | 3000 kpl/kpl kuukaudessa |

Esittelyssä sähköautomme 8-vuotiaille, hienostunut ja jännittävä ajokokemus, joka on suunniteltu huolellisesti nuorten kuljettajien seikkailunhalua varten. Tämä sähköauto ylittää odotukset ja tarjoaa täydellisen sekoituksen tyyliä, turvallisuutta ja innovaatioita 8-vuotiaille ja sitä vanhemmille lapsille.

Aseta lava mukaansatempaavalle matkalle älykkään varhaiskasvatusmusiikin avulla, joka muuttaa jokaisen ajomatkan melodiseksi seikkailuksi. Koko ajoneuvoa ympäröivä viileä valaistusjärjestelmä lisää ripauksen jännitystä ja muuttaa peliajan visuaalisesti stimuloivaksi kokemukseksi.


Tässä sähköautossa ei ole kyse vain tyylistä; se tarjoaa dynaamisen suorituskyvyn suurilla ja hitailla vaihtoehdoilla. Pehmeä käynnistys -ominaisuus varmistaa kevyen ja asteittaisen kiihtyvyyden, joka tarjoaa sujuvan ja turvallisen siirtymisen nuorelle kuljettajallesi. Nelipyöräinen iskunvaimennin parantaa entisestään ajokokemusta, vaimentaa kolhuja ja epätasaisia pintoja mukavan ajon takaamiseksi.

Käytännöllisyys kohtaa leikin laajennetussa säilytyslaatikossa, joka tarjoaa runsaasti tilaa lapsesi aarteille ja välttämättömille tavaroille heidän pakomatkansa aikana. Kätevä yhden painikkeen käynnistys yksinkertaistaa jokaisen ajon aloittamista, jolloin lapsesi voi aloittaa matkansa vaivattomasti.
Turvallisuus on ensiarvoisen tärkeää juoksunkestävissä renkaissa, mikä takaa vakauden eri maastoissa ja minimoi onnettomuusriskin. Erittäin mukava istuin varmistaa mukavan ja nautinnollisen ajon, kun taas tavaratila lisää käytännöllisyyttä, jolloin lapsesi voi tuoda leluja tai välipaloja seikkailuihinsa.
8-Vuotiaiden sähköautojemme ylimitoitettu runko ja dominoiva ulkonäkö tekevät siitä erottuvan vaihtoehdon nuorille kuljettajille. Sen soveltuvuus erilaisiin maastoihin lisää sen monipuolisuutta ja varmistaa, että lapsesi voi tutkia ja leikkiä erilaisissa ympäristöissä.
Laatua ja saavutettavuutta heijastelevalla edullisella hinnalla näitä sähköautoja voi tiedustella ja tilata tehtaan suoramyynnin kautta. Valitsemalla tämän tuotteen sijoitat laadukkaaseen, tyylikkääseen ja viihdyttävään lisäykseen lapsesi pelivalikoimaan.
Älä missaa mahdollisuutta tuoda iloa ja jännitystä 8-vuotiaiden maailmaan. Tervetuloa tiedustelemaan ja tilaamaan sähköautoja 8-vuotiaille tänään ja anna seikkailujen kehittyä turvallisuuden, tyylin ja innovaation avulla!
Suositut Tagit: sähköautot 8-vuotiaille, Kiina sähköautot 8-vuotiaille valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: Sähköinen ratsastuslelu
Seuraava: Sähkölelu lasten auto 12V moottorit auto
Lähetä kysely
Saatat myös pitää




