Aloittelijan maastopyörä
Tuotteen esittely
| Rungon materiaali | Alumiiniseos |
| Haarukan materiaali | Teräs |
| Haarukan jousitus | Joo |
| Jarrutusjärjestelmä | Levyjarru |
| Renkaan koko | 29" |
| Gears | 24 Nopeus |
| Muut attribuutit | |
| Vanteen materiaali | Alumiiniseos |
| Renkaan leveys | 29*2.125" |
| Lähtöisin | Tianjin, Kiina |
| Mallinumero | HBMMS-LHJ |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Kehyksen tyyppi | Kova runko (ei takavaimennin) |
| Polkimen tyyppi | Tavallinen pedaali |
| Kuormituskapasiteetti | 100kg |
| Nettopaino | 16 kg |
| Bruttopaino | 18 kg |
| Kehys | 29" metalliseosrunko |
| Vaihde | 24 nopeus |
| Ohjaustanko | TERÄS ohjaustanko, metalliseos varsi |
| Jarru | Levyjarru |
| Vanne | Kaksiseinämäinen alumiinivanne |
| RENGAS | 29" *2.125, MUSTA RENKAAS |
| KETJUPYÖRÄ&KAMPI | STEEL ED 3-osainen KETJUPYÖRÄ&KAMPI |
| VAPARATA | KIINAINEN 8-OSINEN VAPAARATA |
| POLKEA | ALOY PEDAL |
| SATULA | MTB-MUKAVA SATULA |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | (1) SKD 85 % 1 kpl / 1 CTN yksi 20fcl voi ladata 130kpl yksi 40HQ voi ladata 380kpl (2) CKD 4kpl /1CTN yksi 20fcl voi ladata 450 kpl yksi 40HQ voi ladata 1052 kpl |
| Portti | xingangin satama - Tianjin |
| Tarjontakyky | 2000 kpl/kpl kuukaudessa |


Sitoutumisemme ympäristöön näkyy ympäristöystävällisen sähköstaattisen maalin käytössä, joka antaa rungolle tyylikkään viimeistelyn ja minimoi ekologisen jalanjälkemme. Valitse useiden värien paletista ilmaistaksesi persoonallista tyyliäsi, ja niille, jotka etsivät todella ainutlaatuista ilmettä, hyödynnä mukautettuja värivaihtoehtojamme räätälöidäksesi pyöräsi mieltymystesi mukaan.


Satula mukavuutta varten paksunnetulla ja mukavalla satulalla, joka takaa miellyttävän ajokokemuksen myös pidemmillä retkillä. Paksutetut renkaat lisäävät ylimääräisen iskunvaimennuksen ja vakauden, jolloin aloittelijat voivat rakentaa itseluottamusta, kun he kohtaavat uusia haasteita pyöräilymatkallaan.


Edullisuus kohtaa laadun tehtaan suoramyynnissä, joka tarjoaa edullisen hintapisteen monipuoliselle aloittelijan maastopyörälle. Otamme mielellämme vastaan tiedusteluja ja tilauksia, jotka kutsuvat sinut lähtemään pyöräilyseikkailuun luotettavan ja budjettiystävällisen kumppanin kanssa. Nauti polun jännityksestä, kehitä taitojasi ja luo kestäviä muistoja aloittelijan maastopyörällämme – jossa jokainen ajomatka on askel kohti maastopyöräilyn taitoa.
Suositut Tagit: aloittelija maastopyörä, Kiina aloittelevien maastopyörien valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: Hard Tail -maastopyörä
Seuraava: Miesten maastopyörä
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







