Rasva rengas sähkö vuori
Tuotteen esittely
| Gears | 7 Nopeus |
| Rungon materiaali | Alumiiniseos |
| Moottorin asento | Takanapamoottori |
| Akun asento | Integroitu akku |
| Älykäs tyyppi | Elektroninen, Digitaalinen |
| Lähtöisin | Hebei, Kiina |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | DGCS-X2-A |
| Alue tehoa kohti | 31 - 60 km |
| Maksiminopeus | 30-50Km/h |
| Vääntömomentti | 70-80 Nm |
| Latausaika | >3 tuntia |
| Tuotteen nimi | Sähköinen Mauntain Bike |
| Akku | 48V 10,4Ah litiumakku |
| Moottorivoima | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Kehys | Alumiiniseos |
| Jarru | Dis-jarru |
| Moottori | 350W--1000W |

Päästä maastotutkimuksen jännitys valloilleen huippuluokan Fat Tire Electric -maastopyörällämme. Tämä pyörä on huolella suunniteltu valloittamaan haastavat maastot, ja se yhdistää saumattomasti tehon, monipuolisuuden ja tyylin äärimmäiseen ulkoseikkailuun. Muokattavat värit, tyylikäs alumiiniseosrunko ja 29 kg:n nettopaino tekevät tästä pyörästä täydellisen tasapainon estetiikan ja suorituskyvyn välillä.

Dynaamisen 350 W-1000 integroidun pyörämoottorin voimanlähteenä toimiva Fat Tire Electric -maastopyörä tarjoaa nopeuksia mukavasta 25/tunnista innostavaan 45/h, mikä takaa jännittävän ja tehokkaan ajon vuorilla, poluilla ja karuissa maisemissa. . Litium-akku, jota on saatavana eri kapasiteeteilla 48V10.4A–48V25A, tarjoaa vaikuttavan 40 kilometristä 80 kilometriin, joten voit tutkia kauas yhdellä latauksella.

Liikkuminen erilaisissa maastoissa on helppoa erikoisominaisuuksilla, joita ovat moottorikelkan öljyn keltainen iskuja vaimentava etuhaarukka, 26*4.0 erikoisrenkaat sähköajoneuvoihin ja Shimanon 7-nopeusvapaapyörä saumattomiin vaihteiden vaihtoihin. . Keskiakselin vedenpitävä tiiviste yhdessä erityisen ruosteenestoketjun kanssa takaavat kestävyyden ja pitkäikäisyyden myös haastavissa sääolosuhteissa.
|
Tuotteen parametrit |
|||
|
Koko: |
26 tuumaa |
Kehyksen materiaali: |
Lentoliikenteen alumiiniseos |
|
Ladata: |
150 kg |
sähkökoneet: |
500-1000W |
|
Akku: |
48v10.4a litiumakku |
Nettopaino: |
28kg |
Suositut Tagit: rasvarenkaiden sähkövuori, Kiinan rasvarenkaiden sähkövuoren valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava: Sähköpyörät aikuisille
Lähetä kysely
Saatat myös pitää








