Sähköpyörät aikuisille
Tuotteen esittely
| Gears | 27 Nopeus |
| Rungon materiaali | Alumiiniseos |
| Renkaan koko | 26" |
| Jännite | 36V |
| Virtalähde | Litiumparisto |
| Jarrutusjärjestelmä | Jarrulinja |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | DGCS-X4 |
| Moottorin asento | etunapamoottori |
| Akun asento | Alas putki |
| Älykäs tyyppi | Elektroninen |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Alue tehoa kohti | 31 - 60 km |
| Maksiminopeus | >50 km/h |
| Vääntömomentti | 30-50 Nm |
| Latausaika | >3 tuntia |
| Latausaika | 6 tuntia |
| Akku | 36V8A A-luokan litiumakku |
| MOQ | 100 |
| Moottori | 350W moottori |
| Väri | musta |
| Nopeus | 32 km/h |
| Moottorivoima | 36V 250W |
| Max kuormitus | 150 kg |
| Tuotteen nimi | Sähköinen polkupyörä |
| Tyyppi | Maantie-e-pyörä |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | kartonki |
| Portti | Guangzhou |
| Tarjontakyky | 100 000 kappaletta / kappaletta kuukaudessa |

Päästä ajon ilo valloilleen Ebike-pyörällämme aikuisille, jotka on suunniteltu huolella tarjoamaan jännittävä ja mukava kokemus kaikentasoisille pyöräilijöille. Nämä sähköpyörät on suunniteltu tarkasti ja tarkasti yksityiskohtiin, ja niissä on täydellinen yhdistelmä suorituskykyä, tyyliä ja monipuolisuutta.

Renkaiden koko on 26*4.{2}}, joten e-pyörämme selviävät vaivattomasti erilaisista maastoista vakaasti ja hallinnassa. Paranna ajokokemustasi valitsemalla mukautettavien värien paletista, jolloin voit ilmaista yksilöllisyyttäsi haluamallasi estetiikalla. Nämä kevyestä mutta kestävästä alumiiniseoksesta valmistetut pyörät painavat vain 29 kg, mikä tarjoaa optimaalisen tasapainon kannettavuuden ja tukevuuden välillä.

Koe vertaansa vailla oleva teho 350 W-1000W:n moottorilla, jonka 12 G:n pinnat takaavat tasaisen ja tehokkaan ajon. Litiumakku, jonka teho vaihtelee 48V10.4A - 48V25A, takaa vaikuttavan 40-80 kilometrin kantaman ja tarjoaa vapauden tutkia kauas ja laajalle. Risteiletpä sitten rauhassa 25/h tai etsit adrenaliinia 45/h, e-pyörämme tarjoavat innostavan matkan joka kerta.
|
Tuotteen parametrit |
|||
|
Koko: |
26 tuumaa |
Kehyksen materiaali: |
Lentoliikenteen alumiiniseos |
|
Ladata: |
150 kg |
sähkökoneet: |
500-1000W |
Suositut Tagit: ebikes aikuisille, Kiina ebikes aikuisille valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: Rasva rengas sähkö vuori
Seuraava: Kaikki maasto rasva rengas maasto pyörä
Lähetä kysely
Saatat myös pitää








