Lasten maastopyörät
Lasten maastopyörissä on alumiiniseosrungot ja -haarukat, 21-nopeusvaihteet ja levyjarrut. Suunniteltu nuorille seikkailijoille, ne tukevat jopa 150 kg, koot 18", 20", 22" ja renkaat 26*2.125 vaihteleviin maastoihin. Täysin iskunkestävän rungon ja mukavan satulan tarjoamat pyörät yhdistävät suorituskyvyn ja kestävyyden suoraan pyörästä. valmistaja laadunvarmistusta varten.
Tuotteen esittely
| Rungon materiaali | Alumiiniseos |
| Haarukka Materiaali | Alumiiniseos |
| Haarukan jousitus | Kyllä |
| Jarrujärjestelmä | Levyjarru |
| Pyörän koko | 18"20"22" |
| Vaihteet | 21 Nopeus |
| Muut attribuutit | |
| Vanteen materiaali | Alumiiniseos |
| Renkaan leveys | 26*2.125 |
| Alkuperäpaikka | Hebei, Kiina |
| Mallinumero | XAM-MBTLS |
| Tuotemerkki | DAODEBAO |
| Kehyksen tyyppi | Täysi iskunkestävä kehys |
| Polkimen tyyppi | Helmipedaali |
| Kuormituskapasiteetti | 150kg |
| Pituus (m) | 1.8 |
| Nettopaino | 15 |
| Bruttopaino | 18"20"22" |
| Tuotteen nimi | maastopyörä |
| Kehys | Alumiiniseos 6061 |
| Jarru | Levyjarru |
| Rengas | 26*79,5 KENDA |
| Vaihteenvaihtaja | SHIMANO 21 Nopeus |
| Logo | Räätälöity logo Hyväksy |
| Väri | Musta |
| Haarukka | Jousitushaarukka |
| Satula | Mukava satula |
| Nopeus | 21/24/27/30-nopeus |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | 85 % SKD vientistandardipaketti OEM halpa polkupyörä kiina maastopyörä 21-nopeuksinen täysjousitettu maastopyörä 26 27.5 29" tuuman mtb bicicletas aikuisille |
| Portti | Tianjinin satama |
| Tarjontakyky | 10 000 kappaletta / kappaletta kuukaudessa |


【Turvallinen muotoilu】 Lapsipyörämme on varustettu käsijarruilla sekä etu- ja vuorijarrulla. Lapsikohtaiset jarruvivut lyhyellä matkalla, helppo pysäyttää pyörä. Se antaa lapsillesi enemmän hallintaa pyörässä. Ja näissä lasten polkupyörissä on takajarru pyörän nopeaa ja turvallista pysäyttämistä varten. Lasten pyörän takajarrun muotoilu mahdollistaa nopean reagoinnin, mutta myös lyhentää tehokkaasti jarrutusmatkaa, mikä tarjoaa lapsille vakaamman ja turvallisemman ajokokemuksen.


【Kestävä materiaali】 Tämä lasten pyörä on kestävä ja vahva pitkäaikaiseen käyttöön. Mukava pehmeä istuin ja kahvat tarjoavat lapsille miellyttävän ajokokemuksen. Ja levennetyt kumiset pneumaattiset renkaat sopivat erilaisiin maastoihin.

Suositut Tagit: lasten maastopyörät, Kiinan lasten maastopyörien valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava: Erikoispyörä lapsille
Lähetä kysely
Saatat myös pitää




