Junior maastopyörä
Junior-maastopyörä on räätälöity nuorille tutkimusmatkailijoille, ja se on varustettu tukevalla teräsrungolla ja 18" pyörillä liikkumiseen vaihtelevissa maastoissa. Siinä on yksivaihteinen vaihteisto ja harjoituspyörät, jotka tukevat aloittelijoita keskittyen turvallisuuteen ja itseluottamuksen rakentamiseen. Tämä pyörä on ihanteellinen johdatus maastopyöräilyyn lapsille, ja se korostaa kestävyyttä ja lapsiystävällistä muotoilua.
Tuotteen esittely
| Haarukka Materiaali | Teräs |
| Vaihteet | Yksi nopeus |
| Pyörän koko | 18" |
| Rungon materiaali | Teräs |
| Jarrujärjestelmä | Jarrulinja |
| Muut attribuutit | |
| Vanteen materiaali | Alumiiniseos |
| Apupyörät | Kyllä |
| Kehyksen tyyppi | Täysi iskunkestävä kehys |
| Alkuperäpaikka | Hebei, Kiina |
| Tuotemerkki | DAODEBAO |
| Mallinumero | KAQ-XKJN |
| Haarukan jousitus | Kyllä |
| Bruttopaino | 9,5 kg |
| Nettopaino | 8,5 kg |
| Polkimen tyyppi | Tavallinen pedaali |
| Pituus (m) | 0.95-1.15m |
| Kuormituskapasiteetti | 120kg |
| Tuotteen nimi | lasten pyörä |
| Koko | 18" 20"22" |
| Vanne | Alumiiniseos vanne |
| Haarukka | Teräshaarukka |
| Jarru | Käsijarru |
| Satula | Pehmeä nahka |
| Pyörän tyyppi | 20 tuuman ilmapyörät |
| Pyörän koko | 20x2.125/2.4 |
| Toimitustavat | Meri |
| Etu | Suora tehdas |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | 1 kpl / laatikko englannin kielellä tai pyydä kieliopas 5-kerroksisella ruskealla laatikolla tai värilaatikolla |
| Portti | Tianjin tai Qingdao |
| Tarjontakyky | 10 000 kappaletta / kappaletta kuukaudessa |


Erinomainen vaihtaminen ja levyjarru: Shimano-takavaihtaja 7 nopeudella helpottaa mäkiä kiipeämistä, kun taas kierretyt vaihteet tekevät vaihteiden vaihtamisesta sujuvaa ja helppoa ajon aikana. Tässä lasten maastopyörässä on etu- ja takalevyjarrut, jotka takaavat varman pysäytysvoiman.


Turvallisempia ajopolkuja: SHIMANO 7-nopeusvoimansiirto on erittäin tehokas käyttää. Dual-käsijarruissa on erinomainen jarrutus nopealla vasteajalla; Liukumattomat hartsipolkimet heijastimilla; Rasvat renkaat tekevät myös erinomaista työtä tuottaen riittävästi pitoa kaikilla pinnoilla – hiekalla, soilla, mudalla, lumella tai jalkakäytävällä.

Suositut Tagit: junior-maastopyörä, Kiinan juniorimaastopyörien valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: 16 tuuman maastopyörä
Seuraava: Lasten pyörä harjoituspyörillä
Lähetä kysely
Saatat myös pitää




