Opiskelijan polkupyörä
Tuotteen esittely
| Haarukan materiaali | Teräs |
| Gears | Yksi nopeus |
| Renkaan koko | 26" |
| Rungon materiaali | Teräs |
| Jarrutusjärjestelmä | V jarru |
| Muut attribuutit | |
| Vanteen materiaali | Alumiiniseos |
| Kehyksen tyyppi | Täysi iskunkestävä kehys |
| Renkaan leveys | 26*2.5" |
| Lähtöisin | Hebei, Kiina |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | KAQ-MK |
| Haarukan jousitus | Joo |
| Bruttopaino | 18 |
| Nettopaino | 16 |
| Polkimen tyyppi | Tavallinen pedaali |
| Pituus (m) | 1.7 |
| Kuormituskapasiteetti | 160kg |
| Portti | Tianjinin satama tai asiakkaan pyynnöstä City Bike muodikas polkupyörä naisille OEM Lady Bike Hyvä laatu Naisten pyörä kaupunkipyörä |
| Tarjontakyky | 5000 kpl / kpl viikossa |


Ilmaise yksilöllisyyttäsi opiskelijapyörällämme, jota on saatavana eloisissa väreissä jokaiseen makuun. Tämän polkupyörän erottaa muista värien mukauttamismahdollisuus, jonka avulla opiskelijat voivat mukauttaa ajojaan ja tehdä julkilausuman, joka vastaa heidän ainutlaatuista persoonallisuuttaan. Klassisista sävyistä rohkeisiin ja eloisiin sävyihin – valinnat ovat yhtä erilaisia kuin niillä ajavat opiskelijat.


Opiskelijoiden monipuolisiin tarpeisiin vastaamiseksi polkupyöräämme on saatavana eri kokoisina, mikä varmistaa mukavan ja räätälöidyn istuvuuden jokaiselle ajajalle. Tämä mukautuvuus tekee opiskelijapyörästämme sopivan kaiken ikäisille opiskelijoille nuorista ratsastajista yliopistokampuksilla navigoiviin. Joustavuuden mitoituksen tavoitteena on tarjota räätälöity ratsastuskokemus kunkin opiskelijan yksilölliset vaatimukset huomioon ottaen.

Suositut Tagit: opiskelijapolkupyörä, Kiinan opiskelijapolkupyörien valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: Nuorten pyörä
Seuraava: Nuorten polkupyörä korkeahiiliterästä
Lähetä kysely
Saatat myös pitää




