Kestävä High Carbon Steel tyttöjen polkupyörä
Kestävä High Carbon Steel Girls -pyörä on räätälöity nuorille ratsastajille, ja siinä on hiiliteräsrunko, alumiinivanteet ja etuhaarukan jousitus lisäämään vakautta ja mukavuutta. Soveltuu 5-12-ikäisille, se tukee jopa 70 kg:n painoa, mikä takaa turvallisen ja nautinnollisen ajon. Tämä pyörä korostaa tasapainoa ja koordinaatiokehitystä, saatavilla eri kokoisina ja muokattavissa olevina vaihtoehtoina, joten se on kestävä ja tyylikäs valinta nuorille tytöille.
Tuotteen esittely
| Haarukka Materiaali | Korkeahiilinen teräs |
| Gears | Yksi nopeus |
| Pyörän koko | 18'' 20'' 24'' 26'' |
| Rungon materiaali | Korkeahiilinen teräs |
| Jarrujärjestelmä | Jarrulinja |
| Muut attribuutit | |
| Vanteen materiaali | Alumiiniseos |
| Kehyksen tyyppi | Täysin iskunkestävä pyörä |
| Alkuperäpaikka | Hebei, Kiina |
| Tuotemerkki | DAODEBAO |
| Mallinumero | XAM-QJ |
| Haarukan jousitus | Kyllä |
| Bruttopaino | 12,5 kg |
| Nettopaino | 10 kg |
| Polkimen tyyppi | Tavallinen pedaali |
| Pituus (m) | 1 |
| Kuormituskapasiteetti | 70kg |
| Sovellus | katulasten pyörä |
| Tuotteen nimi | Lasten PYÖRÄ |
| Kehys | High Carbon Steel -lasten pyörät |
| Logo | Räätälöity Logo poikien polkupyörä |
| Tyyli | Aja maastopyörällä |
| Vanne | Kevytmetallipyörä |
| Pyörän tyyppi | Air Wheels lasten ajopyörä |
| Ikä | 5-12 vuotta vanha lasten polkupyörä |
| Satula | Nahkainen polkupyörä |
| Toiminto | Harjoitustasapainon koordinointi |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | Lasten pyöräpaketin tiedot SKD 85 % 1PC/CTN tai räätälöitynä |
| Portti | Tianjinin satama |
| Tarjontakyky | 10 000 kappaletta / kappaletta kuukaudessa |


[ Turvallinen kaksoisjarru ja tiivistetty laakeri ]: Lasten harjoituspyörämme on varustettu käsijarrulla (lyhyempi matka lasten pienille käsille) ja liukujarrulla (poljin taaksepäin pysähtyäksesi välittömästi). Lisäksi täysin suljetulla ketjusuojalla turvallisuuden takaamiseksi taaperopyörä parantaa lasten ajoturvallisuutta korkeammalle tasolle.


[ 95 % esiasennettu ]: Poikkeaa muista 85 % esiasennetuista pyöristä, meidän 95 % esiasennetulla rakenteella varmistamme nopean ja vaivattoman asennuksen. Voit viimeistellä asennuksen tehokkaammin yksityiskohtaisten ohjeiden avulla. Lisäksi pakkauksen mukana tulee kokoonpanotyökalusarja.

Suositut Tagit: kestävä korkeahiilinen teräs tyttöjen polkupyörä, Kiina kestävä korkeahiilinen teräs tyttöjen polkupyörien valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: Tyttöjen lasten pyörä
Seuraava: Nuorten Pyörät
Lähetä kysely
Saatat myös pitää



