Värikäs lasten polkupyörä
DAODEBAOn Colorful Children Bicycle on suunniteltu 6-15-vuotiaille lapsille, ja siinä on hiiliteräsrunko ja alumiiniseoshaarukka jousituksella. Sitä on saatavana 18, 20 ja 22 tuuman kokoisina, siinä on yksivaihteinen vaihde ja levyjarrujärjestelmä. Yli 200 kg:n kantavuudella ja säädettävällä istuimella tämä pyörä on sekä kestävä että mukautuva, saatavilla eri väreissä eri mieltymysten mukaan.
Tuotteen esittely
| Rungon materiaali | Korkeahiilinen teräs |
| Haarukan materiaali | Alumiiniseos |
| Haarukan jousitus | Kyllä |
| Jarrujärjestelmä | Levyjarru |
| Pyörän koko | 18"20"22" |
| Gears | Yksi nopeus |
| Muut attribuutit | |
| Vanteen materiaali | Alumiiniseos |
| Renkaan leveys | 20*2.15" |
| Alkuperäpaikka | Hebei, Kiina |
| Mallinumero | XAM-MBTAWT |
| Tuotemerkki | DAODEBAO |
| Kehyksen tyyppi | Kova runko (ei takavaimennin) |
| Polkimen tyyppi | Tavallinen pedaali |
| Kuormituskapasiteetti | Yli 200 kg |
| Pituus (m) | 1.7 |
| Nettopaino | 15kg |
| Bruttopaino | 18kg |
| Tuotteen nimi | Maastopyörä |
| Väri | Sininen Punainen Pinkki |
| Koko | 18 20 tuumaa |
| Ikä | 6-15 vuotta |
| Rengas | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Kehys | High Carbon SteelFrame |
| Logo | OEM Made.welcome mukautettu logo |
| Satula | Mukava |
| Ohjaustanko | Teräksinen ohjaustanko |
| Pakkaus | 85 % SKD / CKD kartonkipakkaus |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | pyörät maastopyörä Paketti: 85% SKD |
| Portti | Tianjinin satama tai asiakkaiden vaatimuksena |
| Tarjontakyky | 1000000 kpl/kpl kuukaudessa maastopyörä |


【Lapsille suunniteltu】Tässä BMX-tyylisessä pyörässä on irrotettavat harjoituspyörät, jotka helpottavat jopa aloittelijoiden tasapainottamista. Istuimen korkeutta voi nopeasti säätää lapsen pituuden mukaan. Pullohäkit voivat kuljettaa vettä tai juomia tehdäkseen jokaisesta kyydistä hauskempaa.


【Helppo koota】 85% esiasennettu, erittäin helppo koota, katso asennusohjeet ja asennusvideo ennen asennusta. Ole varovainen, ettet asenna etuhaarukkaa ylösalaisin ja erota vasen ja oikea poljin. Täytä rengas asennuksen jälkeen.

Suositut Tagit: värikäs lasten polkupyörä, Kiina värikkäiden lasten polkupyörien valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava: Paras lasten pyörä
Lähetä kysely
Saatat myös pitää




