Paras lasten pyörä
DAODEBAO Best Children Bike on suunniteltu kestäviksi ja mukaviksi, ja siinä on hiiliteräsrunko, levyjarrut ja alumiinivanteet. Saatavana koot 16", 18", 20" ja 22", sopii eri ikäryhmille. Pyörä on varustettu 21-nopeusvaihteilla, joten se sopii erilaisiin ajo-olosuhteisiin. 100 kg:n kantavuudella ja useissa väreissä saatavana oleva pyörä on sekä toimiva että visuaalisesti houkutteleva, täydellinen lasten ulkoseikkailuihin.
Tuotteen esittely
| Rungon materiaali | Korkeahiilinen teräs |
| Haarukka Materiaali | Korkeahiilinen teräs |
| Haarukan jousitus | EI |
| Jarrujärjestelmä | Levyjarru |
| Pyörän koko | 16"18"20"22" |
| Gears | 21 Nopeus |
| Muut attribuutit | |
| Vanteen materiaali | Alumiiniseos |
| Renkaan leveys | 20*1.75" |
| Alkuperäpaikka | Hebei, Kiina |
| Mallinumero | XAM-MBHTK |
| Tuotemerkki | DAODEBAO |
| Kehyksen tyyppi | Kova runko (ei takavaimennin) |
| Polkimen tyyppi | Tavallinen pedaali |
| Kuormituskapasiteetti | 100kg |
| Pituus (m) | 1.8 |
| Nettopaino | 15kg |
| Bruttopaino | 16kg |
| Väri | redblueChocolateCustomized Color |
| Kehys | High Carbon SteelFrame |
| Jarru | Dis jarru |
| Tyyli | MTB maastopyörä |
| Koko | 18/20/22 |
| Rengas | Ilmarengas |
| Pyörän tyyppi | 18" ilmarenkaat |
| OEM | Hyväksyttävä |
| Paketti | 85% pakattu |
| Ketju | Paikannusketju |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | Kartonki |
| Portti | TIANJIN |
| Tarjontakyky | 20000 yksikköä/yksikköä kuukaudessa |


Kestäväksi rakennettu: Tukeva teräsrunko ja haarukka tarjoavat mahtavan iskunkestävyyden ajettaessa kivisessä ja kuoppaisessa maastossa, takareunan renkaat tarjoavat hyvän pidon märissä ja kuivissa olosuhteissa, selviävät helposti oppimistasapainon monista iskuista. Täysi peittävä ketjusuoja on tarkoitettu suojaamaan lasten pieniä käsiä, jalkoja ja vaatteita.


Kasvaa lasten kanssa: Lasten maastopyörä on loistava ensikertalaisille. Mukana irrotettavat harjoituspyörät, korkeussäädettävä satula, tämä lasten pyörä voi vastata lapsesi tarpeisiin eri vaiheissa ja kasvaa heidän kanssaan. Kun lapsesi kasvavat itsevarmuuteen, he voivat siirtyä seuraavaan haasteeseen.
Suositut Tagit: paras lasten pyörä, Kiinan parhaat lasten pyörän valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava: Kevyt lasten pyörä
Lähetä kysely
Saatat myös pitää




