14 tuuman lasten pyörä
Siinä on kevyt muotoilu, säädettävä korkeus ja kestävät materiaalit, jotka takaavat mukavan, mukautuvan ja pitkäkestoisen ajon. Pyörän eloisat värit ja muotoilut pyrkivät inspiroimaan lasten luovuutta ja itseilmaisua edistäen motorista kehitystä, itsenäisyyttä ja sosiaalista vuorovaikutusta yhteisten ajokokemusten kautta.
Tuotteen esittely
| Haarukan materiaali | Teräs |
| Gears | Yksinopeuksinen 7/14 nopeus |
| Pyörän koko | 12"/14"/16"/18" |
| Rungon materiaali | Teräs |
| Jarrujärjestelmä | Levyjarru |
| Muut attribuutit | |
| Vanteen materiaali | Teräs |
| Apupyörät | Kyllä |
| Kehyksen tyyppi | Kova runko (ei takavaimennin) |
| Alkuperäpaikka | Hebei, Kiina |
| Tuotemerkki | DAODEBAO |
| Mallinumero | XAM-XRK |
| Haarukan jousitus | EI |
| Bruttopaino | 10 kg |
| Nettopaino | 9 kg |
| Polkimen tyyppi | Tavallinen pedaali |
| Pituus (m) | 1 |
| Kuormituskapasiteetti | 120kg |
| Tuotteen nimi | lasten pyörä/lasten pyörä/lasten pyörä |
| Väri | Punainen/sininen/valkoinen/musta/keltainen |
| Jarru | Levyjarru/V-jarru/vaijerijarru |
| Kehys | hiiliteräs/alumiiniseos |
| Koko | 12"/14"/16"/18" polkupyörä |
| Rengas | Kenda |
| Logo | OEM Made.welcome mukautettu logo |
| Nopeus | 21/7/24/27-nopeus yksittäisnopeus |
| Todistus | CE-todistus |
| Avainsanat | lasten pyörä/lasten pyörä/vauvojen pyörä |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | PE-vaahto, muovipussi, sitten aaltopahvin sarjakuvapakkaus hyvin jokaiselle mtb lasten polkupyörän levyjarrulle 20 18 tuuman lasten pyörä mtb 10-15-vuotiaille lasten pyörä maahantuonti polkupyörät Kiinasta |
| Portti | Tianjin, mtb lasten polkupyörän levyjarru 20 18 tuuman lasten pyörä mtb 10-15-vuotiaille lasten pyörä maahantuonti polkupyöriä Kiinasta polkupyörä |
| Tarjontakyky | 20 000 kappaletta / kappaletta kuukaudessa |


【Leveämmät pehmustetut renkaat】Leveämmät renkaat tekevät laskeutumisalueesta suuremman ja ohjaamisen tasaisemmin. Vaikka nopeus on erittäin suuri, lasten pyörä ei ole helppo luistaa, joten lapsen turvallisuus on turvallisempaa!


【Turvallinen jarrutus】Pyörän oikea-aikainen jarrutus tekee lapsesi ajoprosessista turvallisempaa ja perheestä helpompaa.

Suositut Tagit: 14 tuuman lasten pyörä, Kiina 14 tuuman lasten pyörän valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: 12 tuuman pyörä lapsille
Seuraava: Poikien 14 tuuman lasten pyörä
Lähetä kysely
Saatat myös pitää



