Parhaat kissanrattaat
Tuotteen esittely
| Toimialakohtaiset ominaisuudet | |
| Sovellus | Pienet eläimet |
| Muut attribuutit | |
| Lähtöisin | Anhui, Kiina |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | HB-PC600 |
| Matkailu- ja ulkoilutyyppi | Lemmikkivaunut |
| Tuotteen nimi | Lemmikkieläinten rattaat |
| Tyyppi | Lemmikki Matkailu Ulkoilu |
| Väri | Mukautettu väri |
| Materiaali | Pellava kangas |
| MOQ | 20 kpl |
| Pyörät | 6,5" tuumaa |
| Avautuva koko | 78*51*100 cm |
| Paketti | 1 kpl / laatikko |
| Kantolaitteen koko | 66*33*22cm |
| OEM & ODM | Hyväksyttävä |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | 1kpl/laatikko |
| Portti | Shanghai, ningbo |
| Tarjontakyky | 100 000 kappaletta / kappaletta kuukaudessa |


Nämä rattaat on varustettu harkitusti sijoitetulla säilytyspussilla alareunassa, ja ne tuovat käytännöllisen silauksen ulkoseikkailuihisi. Nyt voit vaivattomasti kuljettaa lemmikkisi välttämättömiä tavaroita, herkkuja tai leluja, mikä tekee jokaisesta matkasta hyvin valmisteltu ja ihastuttava kokemus. Ylempi tuuletusaukko ja etutuuletusikkuna tarjoavat hyvin tuuletetun ympäristön, mikä varmistaa, että lemmikkisi pysyvät viileinä ja tyytyväisinä yhteisten kävelyretkien aikana.

Suositut Tagit: parhaat kissanrattaat, Kiinan parhaat kissanrattaiden valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: Kissanrattaat 2 kissalle
Seuraava: Lemmikkirattaat suurille koirille
Lähetä kysely
Saatat myös pitää








