Lelut kokoontaittuva skootteri
Tuotteen esittely
| Muut attribuutit | |
| Ikä | 3 - 6 vuotta, 8-12 vuotta, 2-12, 3-15 |
| Pyörän materiaali | PU |
| Rungon materiaali | Alumiini, Nylon, PP |
| Taitettava | Kyllä |
| Istuin mukana | Kyllä, EI |
| Pyörän numero | Kolme |
| Korkeus säädettävä | Kyllä |
| Max nopeus | <3,6km/h |
| valo mukana | EI, kyllä |
| Tuotemerkki | DAODEBAO |
| Mallinumero | BTM-922 |
| Tuotteen nimi | lasten potkulauta |
| Kehys | Kaikki alumiinitanko + ABS muovi + PU pyörät |
| Koko | 69*56*52cm |
| Jarru | Jalkajarru |
| Väri | punainen, sininen, pinkki, graffiti |
| Eturengas | 120 * 35mm |
| Takarengas | 80*24mm |
| Renkaan tyyppi | PU kevyet pyörät |
| Pakkaus | 1 kpl / värilaatikko, 6 kpl / laatikko |
| Pahvin koko | Pahvin koko |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | Kartonkipakkaukset voidaan räätälöidä asiakkaan vaatimusten mukaan |
| Portti | Tianjinin satama, Qingdaon satama |
| Tarjontakyky | 50 000 laatikkoa/laatikkoa päivässä |
LASTEN SKOOTTERI - 2-IN-1 SUUNNITTELUA: Monipuolisessa potkupotkulaudassamme on sekä seisoma- että istumamahdollisuus integroidun taitettavan istuimen ansiosta. 3-Pyörien rakenne takaa erinomaisen vakauden, ja se on varustettu kestävillä, erittäin sileillä liukupyörillä, jotka syttyvät vieriessään!
ISTÄ TAI SEISEMINEN MOPEDI: Suunniteltu lean-to-steer-tekniikalla, lapsesi voi kääntyä helposti nojaten, mikä auttaa parantamaan hänen tasapainoaan. He voivat valita, haluavatko ajaa seisten tai istuen, ja istuin on helposti irrotettavissa niille, jotka haluavat ajaa ilman sitä.
Suositut Tagit: lelut taitettavat skootterit, Kiina lelut taittoskootterien valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: Chhote Bacchon Ki Scooty
Seuraava: Kiddie Scooter
Lähetä kysely
Saatat myös pitää








