Skootterit 3 5-vuotiaille
Tuotteen esittely
| Ikä | 3 - 6 vuotta, 8-12 vuotta, 2-12, 3-15 |
| Pyörän materiaali | PU |
| Rungon materiaali | Alumiini, Nylon, PP |
| Taitettava | Kyllä |
| Istuin mukana | EI |
| Pyörän numero | Kolme |
| Korkeus säädettävä | Kyllä |
| Max nopeus | <3,6km/h |
| valo mukana | Kyllä |
| Tuotemerkki | DAODEBAO |
| Mallinumero | BTM-916 |
| Tuotteen nimi | lasten potkulauta |
| Kehys | Kaikki alumiinitanko + ABS muovi + PU pyörät |
| Koko | 65*55*45cm |
| Jarru | Jalkajarru |
| Väri | punainen, sininen, pinkki, graffiti |
| Eturengas | 120*35mm |
| Takarengas | 80*24mm |
| Renkaan tyyppi | PU kevyet pyörät |
| Pakkaus | 1 kpl / värilaatikko, 6 kpl / laatikko |
| Pahvin koko | Pahvin koko |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | Kartonkipakkaukset voidaan räätälöidä asiakkaan vaatimusten mukaan |
| Portti | Tianjinin satama, Qingdaon satama |


Laaja ikähaarukka: Ergonomisesti muotoillut kumikahvat ovat pehmeitä ja luistamattomia, mikä auttaa estämään käsien väsymistä. Ohjaustankossa on 5 säädettävää korkeusvaihtoehtoa (24/25/26/29/32 tuumaa), joten skootteri voi kasvaa lapsesi mukana.


Taitettava skootteri: Tässä 2-in-1 skootterissa on irrotettava taitettava istuin, joka muuttuu helposti istuvasta skootterista perinteiseksi potkulaudaksi ilman työkaluja. Taittuva painike sijaitsee kätevästi tangon alla, joten se on helppo kuljettaa ja säilyttää.

Suositut Tagit: skootterit 3 5 vuotiaille, Kiina skootterit 3 5 vuotiaille valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava: Skootteri lelut
Lähetä kysely
Saatat myös pitää





