Heiluttava kärry
Tuotteen esittely
| Ikä | 13-24m, 25-36m, 4-6Y |
| Pyörän numero | Kolme |
| Lähtöisin | Hebei, Kiina |
| Mitat | 76*31*40cm |
| Materiaali | Muovi, Metalli, PU |
| Virtalähde | Sähköinen |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Sukupuoli | Sukupuolineutraali |
| Mallinumero | BTM-610 |
| Pyörät | 3 pyörää |
| Tuotteen koko | 76*31*40cm |
| Pakkauskoko | 73*47*76cm |
| N.W | 3kg |
| MÄÄRÄ/CTN | 6 kpl/CTN |
| Musiikki | Joo |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | yksi pala yksi laatikko |
| Portti | Tianjin |
| Tarjontakyky | 10 000 kappaletta / kappaletta kuukaudessa |


Huolella valmistettu Wiggle Cart on hurmaava isosilmäinen ja söpö muoto, joka vangitsee varmasti nuorten seikkailijoiden mielikuvituksen. Harkittu muotoilu ulottuu istuimen ja jalkojen asentoihin, joista jokainen on koristeltu lumoavilla valoilla ja musiikilla, jotka luovat mukaansatempaavan aistikokemuksen. Turvallisuus on ensiarvoisen tärkeää, ja koko auto on huolellisesti valmistettu ympäristöystävällisistä materiaaleista, mikä takaa turvallisen ja nautinnollisen leikkiympäristön lapsellesi.


Ergonomista muotoilua parantava Wiggle Cart -kärryssä on korotettu selkänoja, joka antaa lisätukea, mikä varmistaa lapsesi mukavuuden. PU-iskuja vaimentavat flash-pyörät lisäävät tasaista ja nautinnollista kokemusta, vaimentavat kolhuja ja tarjoavat vakaan ajon. Jokainen Wiggle Cart on varustettu kätevällä kiristysnyörillä, jonka ansiosta se on helppo kuljettaa tai säilyttää, kun se ei ole käytössä.


Koe leikin taika Wiggle Cart -kärryllä – jossa turvallisuus, innovaatiot ja edullisuus kohtaavat luodakseen kestäviä muistoja pienillesi. Kysy nyt ja tilaa tämä lumoava ajettava lelu, joka on saatavilla tehtaan suoramyynnistä. Lapsesi onni odottaa!
Suositut Tagit: heiluttava kärry, Kiina heiluttavien kärryjen valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava: Heiluta autoa lelulla
Lähetä kysely
Saatat myös pitää




