Pikkulasten moottoripyörä
Tuotteen esittely
| Toimialakohtaiset ominaisuudet | |
| Materiaali | Muovi |
| Tehoa | Akku |
| Muut attribuutit | |
| Ikähaarukka | 2-4 vuotta, 5-7 vuotta |
| Lähtöisin | Zhejiang, Kiina |
| Tyyppi | Auto |
| Tyyli | Kyyti päälle lelu |
| Sukupuoli | Sukupuolineutraali |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | PHXH-JC916 |
| Tuotteen nimi | Sähköajo Moottoripyörällä |
| Väri | Punainen/valkoinen/sininen/keltainen/vaaleanpunainen |
| Pyörät | 2kpl EVA renkaita |
| Tuotteen koko | 72*57*56 cm |
| Paketin koko | 57*33*28 cm |
| Moottori | Yksi ajo |
| Akku | 6V4.5AH |
| CBM | 0.052 |
| G.W./N.W | 4/5kg |
| Toiminto | Eteenpäin Takavalot Pneumaattinen äänitorvi |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Portti | Shanghai |
| Tarjontakyky | 1000 kpl/kpl kuukaudessa ajoa lasten sähköautolla |
Valitse useista väreistä lapsesi mieltymysten mukaan. Laaja värivalikoima varmistaa, että jokainen Little Kids -moottoripyörä on ainutlaatuinen ja henkilökohtainen ilmaisu, jonka avulla nuoret ajajat voivat ilmaista yksilöllisyyttään ja tyyliään. Suuri akunkesto takaa pidennetyn peliajan ja antaa pienille enemmän aikaa tutkia ympäristöään ja luoda kestäviä muistoja.

Kysy nyt ja anna seikkailujen alkaa Little Kids -moottoripyörällämme – jossa turvallisuus kohtaa jännityksen ja jokainen ajomatka on matka ilon ja tutkimisen maailmaan. Tervetuloa ihastuttavien pelimahdollisuuksien maailmaan!
Suositut Tagit: pienten lasten moottoripyörä, Kiinan pienten lasten moottoripyörien valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava: Lasten sähköajoneuvot
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







