Lapset ajavat autolla Lasten lelut Sähköautot
Tuotteen esittely
| Muut attribuutit | |
| Lähtöisin | Zhejiang, Kiina |
| Kaukoetäisyys | 30m |
| Ohjaimen akku | Kuivat paristot |
| Materiaali | Muovi, EVA |
| ominaisuudet | Sovellusohjattu |
| Sisä-/ulkokäyttö | Sisällä ulkona |
| Mallinumero | PHXH-JC000A |
| Ohjauskanavat | 2 KANAVAA |
| Pakkaus sisältää | Paristot |
| Virtalähde | Sähköinen |
| Ikähaarukka | 2-4 vuotta, 5-7 vuotta |
| malli auto | Hyvälaatuiset lasten kyydissä autot lasten lelut myytävänä sähköautot JC{0}}A |
| Akku | 12V7AH*1 |
| Väri | Punainen, Musta, Vihreä, Ruusunpunainen |
| Moottori | 40W*2 |
| Tuotteen koko | 180*70*70cm |
| Pahvin koko | 109 * 61 * 44 cm |
| CBM | 0.35 |
| Tuotteen nimi | PHXH-JC000A |
| G.W/N.W | 21.7/17.7 |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | ratsastaa leluautolla Pakkaus 1. Kestävä kartonki (7 kerrosta) 2. Pahvikartonki/vaahtomuovipylväs laatikon jokaisessa kulmassa pakkauksen vahvistamiseksi 3. Koko auto OPP-pussissa suojaamaan naarmuilta 4. Autot puretaan osittain tilan säästämiseksi, ja ne kootaan helposti, kun asiakas vastaanottaa sen 5.Jokainen pakkaus, mukaan lukien KÄYTTÖOPAS kuvilla varustettua käyttöä ja kokoamista varten 6.Ilmainen asiakaslogon painatus pahvikoteloon ja tarroja autoihin 7. Mukana laturi ja ruuvisarjat |
| Myytävät yksiköt: | Yksittäinen esine |
| Yksittäisen paketin koko: | 72x39,5x31 cm |
| Yhden bruttopaino: | 21.700 kg |


Yhden painikkeen käynnistyksen helppous yksinkertaistaa prosessia, jolloin nuoret kuljettajat voivat lähteä seikkailuihinsa helposti. Eteen- ja taaksepäin-vaihtoehdot yhdistettynä suuriin ja hitaisiin asetuksiin tarjoavat dynaamisen liikealueen, jotka sopivat erilaisiin peliskenaarioihin ja takaavat tuntikausia hauskanpitoa.


Viihde on keskiössä USB- ja MP3-liitännällä, jossa on liitäntäkaapeli. Lapsesi voi nauttia suosikkikappaleistaan risteilyllä tyylikkäästi. Tehonnäyttöominaisuus pitää nuoret kuljettajat ajan tasalla akun varaustasosta ja varmistaa, että he eivät koskaan menetä pelihetkeä.


Edullisesti hinnoiteltu ja tehtaan suoramyynnin kautta saatavilla kaukosäätimellä varustettu sähköautomme lupaa kohtuuhintaisuutta laadusta ja ominaisuuksista tinkimättä. Kilpailukykyinen hinta tekee siitä houkuttelevan valinnan vanhemmille, jotka etsivät arvokasta, viihdyttävää ja turvallista leikkivaihtoehtoa lapsilleen.

Suositut Tagit: lapset ajavat autolla lasten lelut sähköautot, Kiina lasten ratsastaa autolla lasten lelut sähköautojen valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää








