Sähkökilpa-autojen lapset ajelehtivat
Tuotteen esittely
| Toimialakohtaiset ominaisuudet | |
| Materiaali | Muovi |
| Tehoa | Akku |
| Muut attribuutit | |
| Ikähaarukka | 2-4 vuotta, 5-7 vuotta |
| Lähtöisin | Zhejiang, Kiina |
| Tyyppi | Auto |
| Tyyli | Kyyti päälle lelu |
| Sukupuoli | Sukupuolineutraali |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | PHXY-RT8009 |
| Tuotteen nimi | sähköpoljin go kart |
| Väri | Punainen |
| Toiminto | Sähköpedaaliohjattu |
| Moottori | 35W*1 |
| Pyörät | 2 pyörää |
| Tuotteen koko | 74,7 * 99,8 * 48,6 cm |
| Pahvin koko | 102*49*32cm |
| G.W.&N.W | 16,45/13,45 kg |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | 1*20HQ:96PCS;1*40HQ:247kpl |


Sukella mahdollisuuksien maailmaan tehokkailla 12 V 550 8000RPM*2-moottoreilla, jotka kuljettavat tätä kilpa-autoa dynaamisella nopeudella ja tarkkuudella. 12V7ah:n akku takaa jatkuvan ja innostavan peliajan, jolloin lapsesi voi nauttia eteenpäin- ja taaksepäin liikkeen jännityksestä, jyrkistä käännöksistä vasemmalle ja oikealle sekä 360 asteen pyörimisen jännityksestä. Polkimen kaasupoljin tarjoaa aidon ajokokemuksen, jolloin pikku kilpailijasi voi hallita matkansa nopeutta ja suuntaa.


Edullisella hintapisteellä pyydämme sinua tiedustelemaan ja tilaamaan suoraan tehtaalta. Sitoutumisemme tarjota laatua edulliseen hintaan varmistaa, että lapsesi matkalla on poikkeuksellista arvoa. Pidennä peliaikaa Electric Racing Car Children Driftingillä – jossa värivalikoima, mukautettavat vaihtoehdot ja jännittävät ominaisuudet yhdistyvät luomaan unohtumattoman kilpa-elämyksen. Tervetuloa maailmaan, jossa mielikuvitus kohtaa innovaation, ja jokainen matka on uusi seikkailu.
Suositut Tagit: sähkökilpa-ajoneuvojen lasten ajelehtiminen, Kiina sähköisten kilpa-autojen lasten ajelehtivien valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava: Lasten sähköinen tasapainopyörä
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







