Lasten sähköauto
Tuotteen esittely
| Toimialakohtaiset ominaisuudet | |
| Materiaali | Muovi |
| Tehoa | Akku |
| Muut attribuutit | |
| Ikähaarukka | 0 - 24 kuukautta, 2 - 4 vuotta, 5 - 7 vuotta, 8 - 13 vuotta |
| Lähtöisin | Zhejiang, Kiina |
| Tyyppi | Auto |
| Tyyli | Ride On Toy |
| Sukupuoli | Sukupuolineutraali |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | PHXH-JC009105 |
| Tuotteen nimi | Lasten sähköinen leluauto |
| Kuvaus | Sähköinen poljinohjattu ja 2,4G kauko-ohjattu |
| Toiminto | BT, USB, virtanäyttö |
| Väri | punainen, musta, oranssi, sininen |
| Akku | 12V10A/24V7A |
| Tuotteen koko | 104*73*61cm |
| Pahvin koko | 97*57*38cm |
| G.W.&N.W | 12V:18/15kg 24V:20/18kg |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Portti | Shanghai |


Tämä vahvalla 12 V:n kaksoisvetojärjestelmällä varustettu sähköauto varmistaa optimaalisen suorituskyvyn, jolloin lapset voivat tutkia ympäristöään vaivattomasti. Suuri- ja hidasnopeusvaihtoehdot sekä mahdollisuus liikkua eteenpäin ja peruuttaa, sopivat erilaisille taitotasoille, mikä takaa turvallisen ja innostavan matkan pienille kuljettajille.


Ota hallintaasi 2.4GR/C-toiminnolla, joka tarjoaa kolmen nopeuden säädöt mukautettuun ja jännittävään ajoon. Nelipyöräiset iskunvaimentimet yhdistettynä erittäin suuriin iskunvaimentimiin takaavat tasaisen ja mukavan kokemuksen, jolloin lapset voivat navigoida eri maastoissa helposti. Vivun ja avaimen käynnistysmekanismi lisää ripauksen realismia ja jännitystä, mikä edistää nuorten kuljettajien itsenäisyyden tunnetta. Hallitse valoja vaivattomasti valokytkimen avulla, mikä tarjoaa ylimääräisen vuorovaikutteisuuden.


Voit olla varma, että edullinen tehtaan suoramyyntihinta tekee tästä lasten sähköautosta erinomaisen valinnan perheille, jotka etsivät laatua, turvallisuutta ja kohtuuhintaisuutta. Tervetuloa loputtomien seikkailujen maailmaan – kysy nyt ja tarjoa lapsellesi äärimmäinen sähköajokokemus!
Suositut Tagit: lasten sähköauto, Kiinan lasten sähköautojen valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava: Autot 3-vuotiaille
Lähetä kysely
Saatat myös pitää






