Kolmipyöräinen drift-pyörä
Tuotteen esittely
| Muut attribuutit | |
| Ikä | 6-8 vuotta, 8-12 vuotta |
| Pyörän materiaali | Muut |
| Rungon materiaali | Teräs |
| Taitettava | EI |
| Istuin mukana | Joo |
| Pyörän numero | Kolme |
| Korkeus säädettävä | EI |
| Maksiminopeus | <3,6km/h |
| valo mukana | Joo |
| Mallinumero | JLKJ-DP3 |
| Akku | 36 V 3.0Ah Li-ion akku |
| Moottori | 36V 150W harjaton moottori |
| Max kuormitus | 65 kg |
| Rungon materiaali | Teräs |
| Eturengas | 5,5 tuuman pyörä |
| Takarengas | PU pyörä |
| Kahva | Muuttuva nopeus |
| Latausaika | 3-4tuntia |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | Pakkaus: 1kpl/CTN CTN koko: 57x44x21cm GW/NW: 9/8KGS 40HQ: 1280kpl |
| Portti | Ningbo / Shanghai |
| Tarjontakyky | 36000 sarjaa/sarjaa kuukaudessa |


Uppoudu jännityksen maailmaan 360 asteen drift-toiminnolla, jonka avulla ajajat voivat hallita rohkeita liikkeitä ja kokea ratsastuksen uuden ulottuvuuden. Valaise polkuasi tyylikkäästi käyttämällä eloisia valoja, jotka koristavat 70 mm:n PU-takapyörää ja luovat lumoavan visuaalisen näytön ajaessasi naapuruston läpi.


Luotettavalla 36 V 25 0 W:n harjattomalla moottorilla ja 36 V 3,0 Ah/3,6 Ah litiumakulla saatava drift-pyörä takaa saumattoman ja tehokkaan ajon. Pyörimiskahva, joka tarjoaa rajattomat pyörimismahdollisuudet, lisää pyöräilykokemukseen leikkisää silausta, joka kannustaa luovuuteen ja taitojen kehittämiseen.

Tervetuloa tiedustelemaan ja tilaamaan – anna Three-Wheel Drift Bike -pyörän määritellä uudelleen pyöräilykonseptisi ja muuttaa jokaisen ajomatkan jännittäväksi seikkailuksi. Hyväksy ulkoleikin tulevaisuus laadukkaalla, monipuolisella ja budjettiystävällisellä driftipyörällämme, joka sopii niin nuorille kuin nuoremmillekin.
Suositut Tagit: kolmipyöräinen drift-pyörä, Kiina kolmipyöräisten ajopyörien valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: Drift kolmipyörä sähkö
Seuraava: Sähkökäyttöiset Drift-skootterit
Lähetä kysely
Saatat myös pitää








