Drift sähköskootteri
Tuotteen esittely
| Taitettava | EI |
| Kantama per lataus | 10-15km |
| Maksiminopeus | 21-30 km/h |
| Muut attribuutit | |
| Lähtöisin | Zhejiang, Kiina |
| Älykäs tyyppi | bluetooth, elektroninen |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | SMT-D6 |
| Latausaika | 2-3H |
| Kategoria | Kolmipyöräinen skootteri |
| Sovellettavat ihmiset | Sukupuolineutraali |
| Akun kapasiteetti | < 10Ah |
| Moottorivoima | 36V250W |
| Polkimen korkeus | 150 mm |
| Akun tyyppi ja kapasiteetti | Li-ion akku 36V3600mAh |
| Kiipeilykulma | 10 astetta -30 astetta |
| Moottorin rengas | 8" kiinteä |
| Kilometrimäärä latausta kohden | 15 km |
| Muovinen tyyppi | PE |
| Max kuormitus | 120kg |
| Koko | 1100*650*690mm |
| Sertifiointi | CE |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | Pakkauksen koko 69 * 54 * 21 cm koko konttitilaukseen. |
| Myytävät yksiköt: | Yksittäinen esine |
| Yksittäisen paketin koko: | 69x56x28 cm |
| Yhden bruttopaino: | 15.{1}} kg |

Tervetuloa jännityksen ja innovaatioiden maailmaan Drift Electric Scooter -skootterimme avulla – jossa huipputeknologia kohtaa jännittävät seikkailut. Enemmän kuin pelkkä skootteri, sähköinen drift-automme määrittelee ajotavan uudelleen ja tarjoaa innostavan kokemuksen kaikenikäisille ratsastajille.
Verraton voima ja kestävyys:

Ylivoimaisella moottoritehollaan tämä sähköskootteri tarjoaa ajon vertaansa vailla. Tunne kiire, kun luistat vaivattomasti moottorin voimanlähteenä, joka varmistaa sekä nopeuden että hallinnan. Yhdessä pitkäkestoisen akun kanssa seikkailusi eivät ole vain jännittäviä, vaan myös kestäviä. Sinun ei tarvitse huolehtia toistuvista latauksista – tämä skootteri on suunniteltu pysymään energisen elämäntavan mukana ja tarjoaa loputtomasti tunteja nautintoa.
Innovatiivinen mukavuussuunnittelu:

Mukavuuttasi ajatellen suunniteltu sähkökäyttöinen drift-kolmipyörämme tarjoaa istuinjärjestelyn, jonka avulla lapset voivat istua mukavasti kehitysvaiheensa aikana. Ainutlaatuinen laiha ohjausmenetelmä parantaa ajon luonnollista sujuvuutta tehden siitä intuitiivisemman, kehittyneemmän ja lasten taitojen mukaisemman. Ergonominen muotoilu takaa mukavan ja nautinnollisen kokemuksen ja lisää luottamusta, kun he hallitsevat ajelehtimisen.
Suositut Tagit: drift sähköskootteri, kiina drift sähköskootterien valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: Drift-auto sähköinen
Seuraava: Ei
Lähetä kysely
Saatat myös pitää








