Off Road sähköpyörä
Tuotteen esittely
| Gears | 7 Nopeus |
| Rungon materiaali | Alumiiniseos |
| Renkaan koko | 26" |
| Jännite | 48V |
| Virtalähde | Litiumparisto |
| Jarrutusjärjestelmä | F&R - Vaijerilla vedettävä levyjarru |
| Akun kapasiteetti | 10,5 Ah |
| Muut attribuutit | |
| Vääntömomentti | 60-70NM |
| Latausaika | 3~6/H |
| Moottorin asento | Takanapamoottori |
| Akun asento | Alas putki |
| Renkaan leveys | 26*4 |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | DGCS-X5 |
| Alue tehoa kohti | 40-45 km |
| Maksiminopeus | 30-50Km/h |
| Tuotteen nimi | Sähköinen Fat Tire -pyörä |
| Väri | Mukautettu väri |
| Moottorivoima | 350 W (500 W / 750 W valinnainen) |
| Max kuormitus | 180kg |
| Nettopaino | 30kg |
| Pakkaus ja toimitus | |
| Pakkaustiedot | Pakattu 5-kerroslaatikkoon |
| Portti | Guangzhou |
| Tarjontakyky | 800 kpl/kpl kuukaudessa |

Ilmaise yksilöllisyyttäsi räätälöimällä erilaisia värejä, jotka ovat saatavilla maastopyörääsi varten. Kevyestä mutta kestävästä alumiiniseoksesta valmistettu pyörä saavuttaa täydellisen tasapainon kannettavuuden ja kestävyyden välillä, painaa vain 29 kg, ja sen kantavuus on 150 kg, mikä varmistaa lujuuden ja vakauden off-road-hankkeissasi.

Päästä sisäinen voima valloilleen 350 W-1000W:n moottorilla, joka on varustettu 12 G:n pinnoilla parantaaksesi suorituskykyä. 48V10.4A-48V25A litiumakku tehostaa matkaasi ja tarjoaa vaikuttavan 40–80 kilometrin toimintasäteen. Risteiletpä sitten rauhassa 25/h tai kaipaat adrenaliinia 45/h, Off-Road Electric Bike tarjoaa jännittävän ja dynaamisen ajon.

Maastohaasteisiin suunnitellussa pyörässä on vankka laakerimaljasarja, Shimano-komponentit, kuten TX5{7}}-vaihde, ZT50-takavaihtaja ja 7-nopeusvapaapyörä, jotka varmistavat sujuvan vaihteiden vaihdon vaativissakin maastoissa. Moottorikelkan öljyn keltainen iskuja vaimentava etuhaarukka ja 26*4.0 erikoisrenkaat takaavat mukavan ajon, vaimentavat iskuja ja navigoivat helposti epätasaisilla pinnoilla.
Suositut Tagit: maastossa sähköpyörä, Kiinan maastopyörän valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava: Irrotettava akku sähköpyörä
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







