Nuorten polkupyörä korkeahiiliterästä
Tuotteen esittely
| Haarukan materiaali | Teräs |
| Gears | Yksi nopeus |
| Renkaan koko | 18"20"22 |
| Rungon materiaali | Teräs |
| Jarrutusjärjestelmä | F:takajarru/R: Nauhajarru |
| Muut attribuutit | |
| Vanteen materiaali | Teräs |
| Apupyörät | Joo |
| Kehyksen tyyppi | Pehmeä pyrstökehys |
| Lähtöisin | Hebei, Kiina |
| Tuotenimi | DAODEBAO |
| Mallinumero | KAQ-BL |
| Haarukan jousitus | EI |
| Bruttopaino | 9 kg |
| Nettopaino | 8 kg |
| Polkimen tyyppi | Tavallinen pedaali |
| Pituus (m) | 1.4 |
| Kuormituskapasiteetti | 75kg |
| Tuotteen nimi | Lasten pyörä/lasten pyörät/vauvojen pyörä |
| Rungon materiaali | Korkeahiilinen teräs |
| Polkimen tyyppi | Tavallinen pedaali |
| Hitsaus | TIG tai CO2 |
| Jarru | etujarrusatula jarru takanauha jarru |
| Pyörän tyyppi | 12 14 16 18 20 puolapyörällä |
| Ohjaustanko | Teräksinen ohjaustanko |
| Haarukka | Jousitushaarukka |
| Vakioväri | Keltainen, Vihreä, Sininen, Punainen |
| Ikä | 2-10+ vuotta vanha |
| Portti | Tianjin tai muut satamat, jos tarvitset polkupyöriä polkupyörille 10 11 vuoden ikäisille lapsille / vintage lasten polkupyörälasten pyörä |
| Tarjontakyky | 10 000 kappaletta / kappaletta kuukaudessa |


Ympäristöystävällisen nanomaalitekniikan käyttö ei ainoastaan lisää pyörän esteettistä vetovoimaa, vaan myös korostaa sitoutumistamme kestävään kehitykseen. Tällä edistyneellä tekniikalla päällystetty runko ei ainoastaan esittele tyylikästä muotoilua, vaan myös vähentää ympäristövaikutuksia.


Saatavana kolmessa monipuolisessa koossa - 18-tuumainen, 20- tuumainen ja 22- tuumainen - nuorisopyörämme sopii useisiin eri korkeuksiin ja mieltymyksiin. Eri koot sopivat eri ikäryhmille, mikä mahdollistaa räätälöidyn istuvuuden jokaiselle ratsastajalle. Useat värivaihtoehdot yhdistettynä räätälöityihin väreihin tarjoavat yksilöllisen ilmeen, jolloin nuoret pyöräilijät voivat valita pyörän, joka heijastaa heidän ainutlaatuista tyyliään ja persoonallisuuttaan.


Kilpailukykyisesti hinnoiteltu ja tehtaan suoramyynnin kautta saatavilla oleva Youth Bicycle High Carbon Steel -teräs lupaa paitsi rikastuttavan ajokokemuksen myös lyömättömän arvon. Kutsumme sinut tiedustelemaan ja tilaamaan, jotta elämäsi nuoret voivat omaksua pyöräilyn ilon pyörällä, jossa laatu, turvallisuus ja yksilöllisyys ovat etusijalla. Tervetuloa jännittävien seikkailujen maailmaan kahdella pyörällä!
Suositut Tagit: nuorten polkupyörien korkeahiilinen teräs, Kiina nuorisopolkupyörän korkeahiilisen teräksen valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari: Opiskelijan polkupyörä
Seuraava: 16 tuuman sykli
Lähetä kysely
Saatat myös pitää




